čtvrtek 26. září 2013

Příprava na chladné dny...
Přeji Vám pěkné podzimní odpoledne...
já už tak malinko doplňuji svůj šatník a doplňky na chladné dny..ráno a večer je podzimní počasí pěkně znát a tak je čas zazimovat letní oblečení a vytáhnout zase do skříní ty teplejší kousky.
Já si udělala radost v mém oblíbeném obchůdku  a koupila  si krásnou tvídovou tašku od  GG.

Je to krásný materiál..úžasné kožené uši a co ocením.. je ten prostor,mám ráda prostorné tašky.
 K nákupu jsem využila báječné slevy co obchůdek nabízí...zde se můžete pokochat a vybírat z krásného zboží : http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=263452


                                           GREEN GATE JE ♥♥♥
                                               Přeji Vám krásný den .
                                                        Zuzka

18 komentářů:

 1. Zuzanko,
  ta taška je krásná , super kup !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ilonko,moc Vám děkuji.Taška je báječná..tvíd já miluji ,je to krásní zimní materiál.Cena také parádní.Přeji Vám pěkný den.
   Pááá...Zuzka

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Ajko,velice Vám děkuji...Vy jste poklad!Vaše tvoření je úžasné a ty fotky..tak to je bomba!
   Přeji pěkné odpoledne..pá..Zuzka

   Smazat
 3. Zuzanko, po té tašce koukám už dlouho, stále odolávám .-)) je ale opravdu nádherná!!!
  měj se krásně papa ajka

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Andrejko,přeji ti vše nejlepší k dnešnímu svátku.Zrovna ideální příležitost si kabelku už koupit.Je nádherná a ty ten materiál oceníš jako já..úžasný tvíd,krásná kůže.Jen nevím zda ještě taška je..sleva 50% a to je moc příjemné.
   Přeji ti krásný sváteční den..pááá.Zuzka

   Smazat
 4. Zuzko ta je moc krásná. Já už jsem taky vytáhla zimní oblečení, ale je fakt že ještě musím do obléknout sebe a jednu dcerku, nějak se nám to sešlo nesešlo, že jedna má 4 bundy na zimu a zatím dvoje boty a ta druhá chuděrka zatím nic.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Martinko,moc Vám děkuji.Taška je krásná a já se z ní raduji.Já také musím hlavně doladit šatník Nikovi..je mu 13let a ze všeho vyrostl.Budou velké výdaje..zimní bunda ta je hlavní a dobrá obuv.Brouzdám na MMB..dají se tam pořídit parádní kousky a za super cenu.
   Přeji pěkné odpoledne.
   Páá...Zuzka

   Smazat
 5. Taška je perfektná. A k jesennému a chladnejšiemu počasiu sa výborne bude hodiť.
  Krásny deň.
  Ľubica

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lubi...velice Vám děkuji.Já mám podzim moc ráda a když neprší v kuse,tak si ho fakt užívám.Taška mi udělala opravdu radost.Mám ráda kožené nadčasové tašky,ale textilní si také u mě najdou své místo.Tvídová nezklamala!♥Přeji příjemné odpoledne.
   Pááá...Zuzka

   Smazat
 6. Zuzanko,taška je opravdu suprová,jen co je pravda,tvíd je prostě super materiál,jen trošku drahý,ale taška se z výprodeje hodí...přeji ti pěkný den K.♥

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Klárinko,moc ti děkuji.Ano..máš naprostou pravdu..tvíd je krásný i vlna na taškách je super.Samotný materiál je také drahý ...Taška je fakt super propracovaná a kožené uši jsou velký bonus.Za tuto cenu jsem opravdu neváhala a udělala jsem dobře♥
   Přeji ti pěkné odpoledne..páá..Zuzka

   Smazat
 7. Zuzanko...moc tě zdravím.taška je opravdu krásná.Také jsem neodolala a pár kousků u Janičky nakoupila....myslím,ale,že budu potřebovat ještě další věci :o))to fakt nejde odolat.
  Měj se Zuzi krásně,pa,pa Jana

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Janinko...také tě moc zdravím a posílám ti pohlazení.Mám radost,že jsi si dopřála také nějaké radůstky..je to nádhera a nejde odolat.Užívej si radosti z pokladů a já se budu těšit na fotky na tvém blogu.Pááá...Zuzka

   Smazat
 8. Zuzi, moc krásně jsi si nakoupila .... ta taška je vážně nádherná ..... Marki

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milá Markétko,moc tě zdravím.Já mám nejraději kožené tašky,ale tato tvídová s koženými uchy se mi moc líbila a bude to příjemná změna .Je opravdu nádherná a krásný materiál..už se těším až ji provětrám.
   Páá...Zuzka

   Smazat
 9. Zuzanko krásně jsi nakoupila taška vypadá báječně a na podzim jako dělaná i šátek je úžasný.Posílám spoustu pozdravů a krásný víkend pa pa.Adéla

  OdpovědětSmazat
 10. ZUZI, TVŮJ NÁKUP VELICE CHVÁLÍM.
  PODZIM SI PĚKNĚ UŽÍVEJ.
  HEZKÝ VÍKEND.
  BOHDA

  OdpovědětSmazat

Děkuji, že jste si našli chviličku, aby jste mě potěšili svým milým komentářem ....